Relacja Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych w CD JYSK

21 września br. w Radomsku odbyła się kolejna edycja Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych organizowanych przez redakcję czasopism „Logistyka a Jakość” i „Nowoczesny Magazyn”. Swoimi strategiami na utrzymanie ruchu automatyki magazynowej podzielili się eksperci JYSK, Kauflandu i IKEA.

Co robić, kiedy w instalacji automatycznej spada paleta?

Nie paraliżuj – stwórz strategię konserwacji na dziś i jutro, mądrze kontroluj, bądź gotowy na czarny scenariusz i dbaj o ludzi. Brzmi jak slogany? Ale nie w JYSK. Za każdym hasłem kryje się doskonała strategia maintenence opracowana przez JYSK, którą przedstawił Jacek Przerwa, kierownik ds. technicznych i systemowych w Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku.

W odróżnieniu od własnego zespołu techników do serwisowania automatyki magazynowej IKEA postawiła na wsparcie firm zewnętrznych. O tym, jakie konsekwencje ma taki wybór, opowiedzieli Piotr Romański, kierownik projektu „Dystrybucja wielokanałowa” IKEA, i Sebastian Kaczmarski, kierownik Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach.

Przed Kauflandem stoi kolejne wyzwanie – uruchomienie kolejnej instalacji automatycznej w Woli Krzysztoporskiej. Mateusz Staniszewski, dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Wola Krzysztoporska w Kaufland Polska, prokurent razem z Markiem Żbikiewiczem, dyrektorem Działu Technicznego Centrum Dystrybucyjnego Kaufland Wola Krzysztoporska, przybliżyli projekt uruchomienia automatycznego magazynu drobnicowego, a także opowiedzieli o tym, co udało im się w jego trakcie zweryfikować w strategii maintanence.

Po części warsztatowej swoje bramy przed uczestnikami spotkania otworzyło Centrum Dystrybucyjne JYSK w Radomsku.Gospodarz:

Partnerzy:

Fotogaleria